NR 459233
BLOMBORD 1900-talets andra hälft, ställning lindad med snören, tonade råglasskivor, H 66, B 67, D 40 (cm) bruksslitage.

Utropspris 500

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr