NR 459244
STOLAR 1 par, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, omklädda med läderklädsel, bruksslitage, 1 något ostabil.

Utropspris 600

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr