NR 460028
STOLAR 1 par, Gustavianska 17/1800-tal, s.k. Sullastolar, svart läderklädsel, slitage, klädsel med några släppta nitar.

Utropspris 6000-8000

11600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr