NR 460029
SOFFA Norell Möbel AB, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, läderklädsel, längd 205 cm, bruksslitage.

Utropspris 3000-4000

1750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr