NR 460030
FÅTÖLJER 1 par, Norell Möbel AB, Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, läderklädsel, bruksslitage.

Utropspris 3000-5000

1950 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr