NR 460044
SMINKBORD Jugend, tidigt 1900-tal, valnöt, rikt skuren dekor, H 157 B 137 D 63 (cm), bruksslitage, skavmärken, nyckel saknas.

Utropspris 2000-3000

1050 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr