NR 460053
FÅTÖLJER 1 par, Karin Mobring "Amiral" IKEA, 1900-talets andra hälft, kromade stålrör, läderklädsel, bruksslitage.

Utropspris 3000-4000

9900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr