NR 460070
FÅTÖLJER 1 par, Bruno Mathsson "Ingrid" Dux 1900-talets andra hälft, stomme i formpressad bok, klädsel i canvas, slitage, fläckar, 1 armstöd med klädselskada.

Utropspris 1000-2000

2100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr