NR 460080
SALSSKÅP 17/1800-tal, ek, H 191, B 118, D 42 (cm) slitage, sprickor, maskstunget, nyckel till lådor saknas, några defekta beslag.

Utropspris 3000-4000

2100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr