NR 460081
SIDEBOARD Lennart Bender "Corona" Ulferts - Tibro, 1960-tal, teak, H 70, B 163, D 46 (cm) repor.

Utropspris 4000-6000

8000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr