NR 460082
SKÄNKSKÅP Nyrenässans 18/1900-tal, vitrinöverdel, ådringsmålat, H 108/213, B 102, D 58 (cm) slitage, skavmärken, nyckel saknas.

Utropspris 3000-4000

1100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr