NR 460085
SOFFBORD 1950/60-tal, teak & ek, undre hylla i rotting, H 56, B 129, D 51 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

1300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr