NR 460088
FÅTÖLJ Bruno Mathsson "Eva" Dux, 1900-talets andra hälft, stomme i formpressad bok, klädd med sadelgjord, slitage, fläckar.

Utropspris 2000-3000

1650 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr