NR 460090
SYBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med jakaranda, underliggande korg, H 76, B 58, D 42 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1000-2000

1100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr