NR 460450
STOLAR 1 par, Charles & Ray Eames "Plastic Side Chair - DSR" Vitra, daterade 2011, ben i kromat stål, sitsar i formgjuten plast, bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

2600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr