NR 460453
SKRIVBORD Rokokostil, 1900-talets första hälft, rikt dekorerat med bronser, tvåsidigt med blindlådor, läderklädd skiva, H 78, B 132, D 77 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 2000-3000

8100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr