NR 460457
SOFFA Carl Malmsten "Hemmakväll" O.H. Sjögren, 1900-talets andra hälft, längd 208 cm, mindre bruksslitage, 2 släppta knappar, skydd till armstöd medföljer.

Utropspris 3000-4000

1100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr