NR 460458
FÅTÖLJER 1 par, Carl Malmsten "Hemmakväll" O.H. Sjögren, 1900-talets andra hälft,mindre bruksslitage, en med liten fläck.

Utropspris 3000-4000

2200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr