NR 460462
VITRINSKÅP Carl Malmsten "Undantaget" 1900-talets andra hälft, björk, belysning, H 176, B 96, D 38 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 4000-6000

5200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr