NR 460463
BYRÅ Empire, 1800-tal, fanerad med mahogny, svarta kolonnerm, H 81, B 72, D 38 (cm) slitage, torrsprickor.

Utropspris 1000-2000

2100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr