NR 460475
DAGBÄDD Daterad 1965, läderklädsel, ben i kromat stål, fällbar, längd 197, utfälld 197x108 cm, bruksslitage, några släppta knappar.

Utropspris 3000-4000

12300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr