NR 460498
STOLAR 4 st Hans J. Wegner "Spisestolen" Carl Hansen & Son, Odense - Danmark 1950/60-tal, teak & ek, mindre bruksslitage.

Utropspris 6000-8000

7200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr