NR 460709
SALSSKÅP 17/1800-tal, ek med intarsiainläggningar, H 117, B 120, D 50 (cm), slitage, skavmärken, mindre maskstunget.

Utropspris 3000-5000

1000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr