NR 460711
STOLAR 4 st, Carl Malmsten "Lilla Åland" 1900-talets andra hälft, björk, bruksslitage, skavmärken, några släppta limningar.

Utropspris 3000-4000

3900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr