NR 460712
STOLAR 4 st, Pagholz, Tyskland 1950-tal, formgjutna sitsar, stålrör, slitage, korrosion, mindre avslag, några sprickor/lagningar.

Utropspris 2000-3000

2300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr