NR 460742
HÖRNSKÅP Allmoge, Gustavianskt 17/1800-tal, dekor med räfflad dörr, H 226, B 115, D 66 (cm), lagning, slitage, torrsprickor, nyckel saknas.

Utropspris 2000-3000

600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr