NR 460744
BORD Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft, dekor med intarsia, bronser, utdragbar skiva, 1 låda, H 69, B 49, D 38 (cm) bruksslitage.

Utropspris 1000-2000

950 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr