NR 460753
SALONGSGRUPP Karl-Johan 1800-tal, björk, dekor med lyror, karmstolar 2 st, soffa L 179, bord H 74 B 100 D 75 (cm), slitage, torrsprickor, några fanérsläpp, mindre fläckar.

Utropspris 2000-3000

2100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr