NR 460794
SPEGEL Johan Åkerblad (Verksam i Stockholm 1758-1799) Gustaviansk, stämplad IÅ, rikt dekorerad, förgylld, 164x65 cm, senare glas.

Utropspris 20000-25000

10000 kr Bevakningspris ej uppnått

LARS LERIN såld för 196 000 kr