NR 462441
GOLVLAMPA Precenta Oy / Preluce Oy, 1900-talets mitt, svartlackerad stång, detaljer i mässing & ek, höjd 144 cm, bruksslitage.

Utropspris 400

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr