NR 464825
SYBORD Karl-Johan stil, 1900-talets mitt, bonad björk, pelarfot med lyra, 3 lådor, H 77, B 58, D 44 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris 400

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr