NR 464829
SPEGEL Rokokostil, 1900-talets mitt, förgylld dekor, H 143, B 52 (cm) bruksslitage, 1 hörn med lagad dekor.

Utropspris 600

1050 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr