NR 464834
SALONGSBORD Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, furu, skuren dekor, H 74, Dia 79 (cm) slitage, torrsprickor.

Utropspris 400

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr