NR 464837
PALLAR 1 par, lmari Tapiovaara "Fanett" Edsbyverken, stämplade 1961, björk, formpressade sitsar fanerade med teak, H 46 B 35 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 600

750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr