NR 464839
TRÄDGÅRDSMÖBEL Hillerstorp, 2000-tal, 5+1 st positionsstolar, ställbara/fällbara, bord H 72, B 166, D 100 (cm) 2 iläggsskivor 61 cm/st, bänk H 44, L 89 cm, bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

4100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr