NR 464841
STRINGHYLLA Nisse Strinning "Continental" 1900-talets mitt, rostfritt stål, H 187, B 80, D 42 (cm) hypplan saknas, bruksslitage.

Utropspris 600

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr