NR 464844
SÄNGBORD 1 par, 1950/60-tal, AB Carlström & Co, fanerade med teak, H 54, B 46, D 33 (cm/st) 1 med kraftigt slitage, fläckar.

Utropspris 600

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr