NR 464848
RACINGCYKEL Peugeot 1900-talets andra hälft, 14 växlar, vajerlås och ställ medföljer, mindre bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

1900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr