NR 464850
SKÅP 1 par 1900-talets andra hälft, fanerade med valnöt, H 145, B 90, D 42 (cm/st), bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 800

60 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr