NR 464853
TRÄDGÅRDSGRUPP 1900-talets andra hälft i aluminium, 4 stolar, bord H 67, Dia 72 (cm) bruksslitage

Utropspris 2000-3000

2900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr