NR 464855
RULLBORD Yngve Ekström, Swedese, 1900-talets andra hälft, furu, H 56, B 61, D 55 (cm) bruksslitage, solblekt.

Utropspris 400

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr