NR 464867
BYRÅ Nyrenässans 18/1900-tal, fanerad med valnöt, H 112, B 83, D 45 (cm) bruksslitage, skavmärken, torrsprickor.

Utropspris 500

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr