NR 464872
BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, dekor med intarsia, bronser, stenskiva, H 74, B 93, D 43 (cm) bruksslitage, nyckelskylt saknas, nyckel saknas.

Utropspris 1000-1500

650 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr