NR 470536
TRÄDGÅRDSGRUPP 1900-talets andra hälft, 4 fällbara karmstolar, bord H 69, Dia 118 (cm) slitage, torrsprickor, förstärkt bord.

Utropspris 500

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr