NR 470541
MATGRUPP 1960-tal, 4 stolar, bord fanerat med teak, H 72, Dia 110, 1 iläggsskiva 50 cm, mindre bruksslitage, någon mindre fläck.

Utropspris 1500-2000

1400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr