NR 470544
BYRÅ 1950/60-tal, fanerad med teak, 5 lådor, H 99, B 73, D 40 (cm) bruksslitage, litet fanérsläpp baktill.

Utropspris 800

1100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr