NR 470546
SOFFBORD 1900-talets andra hälft, fanerat med ek, svarta fothylsor, H 51, B 120, D 60 (cm) fanérslitage, skavmärken, mindre fanérsläpp.

Utropspris 400

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr