NR 470554
RESESÄNG Allmogestil, tidigt 1900-tal, efter förlaga från Skokloster, stomme i furu, H 65, L 206, B 85 (cm) slitage, klädseln med skador, fläckar.

Utropspris 600

350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr