NR 470560
TRYMÅBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgyllt, rikt dekorerat, H 78, B 82, D 38 (cm) mindre slitage, skavmärken, senare stenskiva.

Utropspris 1000-1500

1000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr