NR 470567
BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bronser, stenskiva, H 82, B 98, D 55 (cm) bruksslitage, skavmärken, enstaka mindre fanérsläpp.

Utropspris 500

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr